מאמרים בנושאי תקשורת

השכרת מכשירי קשר לקייטנות

הקיץ בפתח, אלפי הורים ישלחו את הילדים שלהם לקייטנות שונות, אלפי מדריכים ומנהלי קייטנות עורכים בתקופה זה את ההכנות האחרונות לקראת הקייטנות בהן הם יעבדו או אותן הם ינהלו, קייטנות שילוו אותנו כל הקיץ או לפחות חלק גדול ממנו.
 
חלק מתהליך ההכנה של הקייטנות, כולל גם השכרת ציוד ייחודי עבור המדריכים והמפעילים השונים, בין היתר מדובר על השכרת מכשירי קשר לקייטנות. מכשירים שבלעדיהם, לא ניתן לנהל את הקייטנה בצורה טובה ובטוחה, כך שיהיה ניתן לשמור על הילדים בצורה מיטבית. אין היום קייטנה שלא משתמשת במכשירי קשר לצרכים שונות.
 
לפני שנסביר אילו מכשירי קשר ניתן לשכור עבור קייטנות, חשוב לציין, למרות שלכולם יש פלאפונים וקל מאוד להעביר הודעות כתובות או להתקשר, עדיין בשביל הנוחות וכן בשביל העלויות, עדיף להשתמש במכשירי קשר, במיוחד אם יוצאים לפעילות בטבע. ישנם מכשירים שמתאימים לפעילויות מסוג זה, וקל יותר להשתמש במכשירי קשר מאשר במכשירים סלולריים.
 
ניתן למצוא מגוון רחב של מכשירים קשר להשכרה עבור קייטנות. החל ממכשירים מקצועיים, מהסוג שמשתמשים בזרועות הביטחון. מדובר במכשירים עם מגוון תדרים, 4 ערוצים ומעלה, אפשרויות איתות ומאפיינים נוספים. השכרת מכשירי קשר לקייטנות מסוג נוסף הם מכשירים חצי מקצועיים, גם כאן מדובר על מכשירים שנמצאים בשימוש זרועות הביטחון, בעיקר המשטרה, מדובר על מכשירי קשר עם 4 ערוצים ומעלה, עם יכולת לסרוק ערוצים, ליצור איתותים, טווח של עד 6 ק"מ ועוד מגוון פעולות שמאפשרות עודה נוחה ופשוטה עם המערכת.
 
בנוסף להשכרת מכשירי קשר לקייטנות מסוג זה, אנחנו יכולים למצוא השכרת מכשירי קשר נייחים. מדובר על מכשירי קשר שמשרתים את החמ"ל מאחור. מדריכים ומנהלים במשרדים שלהם. מערכת זו, מאפשרת לאנשים שנשארו מאחור ולא יצאו לפעילות בשטח, להיות בקשר עם המדריכים והפעילים בשטח, ולדעת מה קורה בדיוק. למערכת יש טווח ערוצים של בין 4 עד 32, תדרים מגוונים, נעילת ערוצים, אפשרות לסריקת מערכות ועוד מגוון מאפיינים שהופכים את מערכת זו לאמינה ובטוחה מאוד. מערכת זו נדרשת לכל קייטנה, אחת כמה וכמה כשמדובר בקייטנות שיוצאות לפעולה בשטח.
 
אם אתם מעוניינים בהשכרת מכשירי קשר לקייטנות, חברת טליסול, מאפשרת לכם ליהנות ממגוון מכשירי קשר מסוגים שונים. מכשירי קשר ברמה גבוהה, הן מקצועיים והן חצי מקצועיים. בחברה תוכלו להשכיר מכשירי קשר לימים ולחודשים על פי בקשתכם, לקבל הסברים על כל מכשיר והדרכה מפורטת על דרכי העבודה עם המכשיר שתחליטו לשכור.

ציוד להשכרה

עוד מאמרים