מאמרים בנושאי תקשורת

לקוחות כותבים

תאור חווית קניה

חיפשתי מכשיר קשר שיוכל לדבר עם מכשיר קשר ישנים שכבר ברשותנו. התקשרתי לחנות והבחור שענה היה אדיב ופירט באוזני את האפשרויות העומדות בפני. הגעתי לחנות מאוחר יותר באותו היום, וגם הפעם זכיתי לשירות אדיב מקצועי ונעים . קיבלתי את ההרגשה שלצוות במקום אכפת שהמכשיר אכן יתאים לצרכי. הובטח לי שאם בכל זאת המכשיר שקניתי לא תואם למכשיר הישן שברשותי אוכל להחזיר אותו ולקבל החזר מלא של הכסף בחזרה . בקיצור, שירות מקצועי, נעים אכפתי בהחלט אחזור לקנות כאן .

מוצר: מכשיר קשר T60

תאור חווית קניה

לאחר בדיקת מחירים ואלטרנטיבות שונות בשוק שמחתי לקנות דרכם . זכיתי לשירות אדיבף אישי ומקצועי והכל במחיר הוגן. בביקור שלי שם נגלתי למקצוענות בנוגע למכשירי קשר ושמחו לעזור לי בתקלות שהיו לי במכשירים הקודמים ממליץ בחום !

מוצר: מכשיר קשר P145

תאור חווית קניה

לאחר סקר שוק של מכשירי קשר החלטנו להזמין מטליסול והשארנו פרטים באתר. הנציג שחזר אלינו היה מקצועי מאוד, ידע לענות על כל השאלות, טכניות לא טכניות ולהתאים את המוצר לצרכים שלנו. ודאג באופן אישי, תול מעקב יומיומי, השהליחות תגיע אלינו בזמן ( היינו לחוצים לקבל את המוצר ) ובכמה שפחות בעיות

מוצר: מכשירי קשר

תאור חווית קניה

שאול וגלעד היו אדיבים ונחמדים, הסבירו על המוצרים, כללו סוללות במכשירים ואף הציעו שאביא מכשיר מקולקל שנרכש במקום אחר להחלפה בחנות שלהם .

מוצר: ווקי טוקי P-145

תאור חווית קניה

שירות וב ותמיכה אישית לכל שאלה. אחזור לטליסול בהזדמנות. יש מגוון גדול של סוגי מכשירים. לשירותים שונים גם מחיר טוב.

מוצר: מכשיר קשר P-145

תאור חווית קניה

במילה אחת: מ צ ו י נ ו ת ! בדיוק מה שצריך לספק: עשיתי הזמנה, ניתנה אפשרות לשליחה בדואר, ביקשתי דואר שליחים ועד הבית . לאחר בירור קצר חזרו אלי עם המחיר תוך שעה וחצי המוצר היה אצלי !

מוצר: מכשיר קשר TLKR-T 4