קל לשימוש
השימוש ב- CP040 הופך לאינטואיטיבי בתוך שניות, הודות לכפתורים הקשים והמחוספסים, כפתורי עוצמת קול וערוץ סיבוביים ועבים ו- LED בשלושה צבעים. בנוסף, שני לחצנים הניתנים לתכנות, מוכנים לתת גישה מיידית לארבעת המאפיינים השימושיים ביותר, לתקשורת פשוטה עוד יותר.
 
תקשורת ייעודית
זמין בשתי גרסאות, עם ארבעה או שישה-עשר ערוצי תקשורת. ניתן להשתמש בדגם CP040 כדי להיות בקשר עם צוות שלם או לשנות ערוץ כדי לדון אחד-על-אחד בבעיות מורכבות יותר.
 
לשמור על קשר
בדגם CP040 ניתן לקבוע צריכת חשמל גבוהה/ נמוכה המאפשרת למשתמשים להאריך את חיי הסוללה ל- 19 שעות בטעינה אחת. ניתן לבצע זאת על ידי החלפה בין צריכת חשמל נמוכה כאשר המשתמש קרוב יחסית למשתמשים אחרים, שכן הטווח מצטמצם ונדרש פחות חשמל. בנוסף, ניתן למנוע הודעות ללא מענה על ידי פונקציית 'סרוק' מובנית, המחפשת פעילות בכל הערוצים.
 
האיכות של מוטורולה
MC040דגם המתוכנן ובנוי לפי התקן הצבאי האמריקאי המחמיר MIL 810F, עולה על תקן IP54 להגנה סביבתית ובנוסף, עבר את מבחן החיים המואץ של מוטורולה, המדמה חמש שנות שימוש קשה בשטח.
 
שמע איכותי
הניסיון המוביל של מוטורולה בתכנון וייצור מכשירי קשר דו- כיווניים, מזכה את דגם CP040 באיכות שמע מצוינת הודות ל- X-Pand™, טכנולוגיית דחיסת הקול של מוטורולה.
 
ניתן להתאמה
כפי שניתן לצפות ממוטורולה, דגם CP040 נתמך על ידי מגוון רחב של אביזרי אנרגיה, שמע ונשיאה, ההופכים אותו לפתרון מותאם אישית.

  מחיר: 999 ש"ח